Šťávy z odšťavňovače – ceněné víc než jiné

V posledních letech se zdravý životní styl a s ním spojený i jídelníček, který se zaměřuje na hodnotné potraviny a živiny, stal i v našich končinách oblíbený a často vyhledávaný. Není se čemu divit, v současné době totiž máme po ruce dostatek informací k tomu, aby nás přesvědčily o tom, že na naše zdraví musíme dbát tak, jak jen to jde.
mrkvová šťáva a mrkve

Vymačkejte z ovoce maximum!

Ještě pořád existuje řada lidí, kteří k ovoci a zelenině nepřechovávají příliš kladný vztah. Přesvědčit jich o opaku však může správná příprava jejich konzumace v podobě nápojů, které lze snadno a s chutí vypít, aniž byste nad nimi ohrnovali nos. Dokonalým pomocníkem a vynálezem v jednom je právě odšťavňovač, který vymačká z každého kousku ovoce všechnu šťávu, kterou si pak můžete vychutnat i každý den.
Díky němu dostanete do vašeho organismu z veškerého použitého ovoce, ale i zeleniny to, co jinde v náhražkách džusů (z obchodu) nikoli.

Vím, co piju…

Nemálo důležitý je i fakt, že příprava domácí šťávy je daleko lepší než ta, kterou seženete v supermarketu. Výběr surovin si můžete zvolit sami, tak jako jeho množství a pestrost. Chuť samotného nápoje si můžete vylepšit pomocí lžičky medu nebo přidáním sladšího druhu ovoce. Je to jen na vás, co si do odšťavňovače vložíte a hlavně budete mít přehled o tom, jaký nápoj do vašeho těla dostanete.
čerstvě vymačkané maliny

Manta JUC

Tento výkonný odšťavňovač je přesně ta volba, se kterou budete spokojeni v případě, že si ho pořídíte. Má všechny předpoklady k tomu, aby vaše nápoje nejen vypadaly, ale i chutnaly vydatně a měly tu správnou konzistenci. Je šetrný ke všem surovinám, které do něho vložíte (včetně malých druhů ovoce s vysokým obsahem semínek uvnitř).
Můžete si tedy být jistí, že právě z tohoto vynálezu dostanete nápoj, který bude bohatý na živiny a hodnotný na svůj obsah.Pořiďte si ho i vy a pusťte se do přípravy báječných šťáv, kterým jednoduše neodoláte.